avatar
niezalogowany
użytkownik:   hasło:    
pamiętaj mnie zapomniałem hasła
 
Mała Mo
notatnik
poezja
tłumaczenia

Jest-Lirycznie
poezja wybrana
poezja
opowiadania
teksty
tłumaczenia
galeria
Społeczność
na marginesie
regulamin
FAQ
archwium forum
forum
lista członków JL (2102)
znajdź osobę
Szukaj


zaawansowane...

Miniatura

ostatnio dodane obrazy:


4005 4003 4001 

Zmień skórkę


20 użytkownik(ów) na stronie

w tym zalogowani:
[brak]
avatar
Mała Mo
trzpiot


notatnik


powrótarchiwum

2006 kwiecień
Totalny schizz

Metoda tfurcza: strumień świadomości

nie ma cię i mierzę się z wielką nieistownością pustką na którą nie ma już nazwy bo jest pusta i wszystkie słowa zdają się buczeć jak zużytu piecyk albo coś równie buczącego nikt nie chce użyć słowa bąk bo jest kosmate i w paski a paski to nie jest coś co sprzyja pustce w pustce niewiele jest miejsca na kraty można się tylko zagubić w przestrzeni obić o kant trawy spaść z pantałyku i zorientować że znowu cię nie ma a podłoga jest beznadziejnie twarda gdyby nie to może mogłabym spadać ale nie lubię mieć siniaków chyba że na szyi i chyba że po tobie przed tobą za tobą nie lubię odmieniać siebie przez wszystkie przypadki a ciebie odmieniać nie chcę jesteś dla mnie taką zagadką jakiej szukałam dłuższy czas i jaką jestem w stanie zgubić już wkrótce i nie wiem gdzie jak kiedy ale to nie ma już sensu jakby kiedyś miało nie umiem nadawać a może nie chcę masochizm to jest takie ostre słowo że nawet nie przecina powietrza zatrzymuje się na CO2 i patrzy w zdziwieniu jak ręce roztapiają się na aminokwasy których wzory nie są nikomu potrzebne w chwili rozpadającej się ręki a wszystko przez to że dotykała kiedyś ciebie i teraz przestrzeń wskazuje że nic nie pozostaje do zrobienia że rozpad zatrzyma się na opuszku kciuka bo wszystko jest połowiczne a jeśli nie jest całością to nie będzie niczego tak jak ciebie nie ma i pustka Jest.

-------------------
na szybko świeżo, tak jakby nikt nie mógł przeczytać i bez powtórnego czytania (notatka od autora dla autora w razie jutrzejszego zdziwienia)

Mała Mo - 2006-04-17, 00:45:28.

skomentuj


komentarze

brak komentarzy


* * *


Bez :P

Właściwie nie wiem po co to jest, ale większość rzeczy na tym świecie jest bez sensu. Całe piękno życia kondensuje się na możności nadawania sensu. No to nadaję :)
Mogłabym poszukać gdzieś tu wyjaśnienia tej jakże fascynującej sprawy linku (linka?:P) 'notatnik' zamiast pisać owdzie, prowokując jednocześnie stwierdzenie, iż nie mogę być bystra, skoro się słabo domyślam... Ale szukanie nie zawsze wiedzie do odpowiedzi, a ja obecnie koncentruję się na szukaniu gorzkiej pomarańczy. Też niszczę kompasy.
Pozdrawiam Horacia Oliveirę.

Mała Mo - 2006-04-15, 18:40:04.

skomentuj


komentarze

brak komentarzy


* * *