avatar
niezalogowany
użytkownik:   hasło:    
pamiętaj mnie zapomniałem hasła
 
X.....
notatnik
poezja
opowiadania
felietony

Jest-Lirycznie
poezja wybrana
poezja
opowiadania
teksty
tłumaczenia
galeria
Społeczność
na marginesie
regulamin
FAQ
archwium forum
forum
lista członków JL (2104)
znajdź osobę
Szukaj


zaawansowane...

Miniatura

ostatnio dodane obrazy:


4005 4003 4001 

Zmień skórkę


32 użytkownik(ów) na stronie

w tym zalogowani:
[brak]
avatar
X.....
debiutant


notatnik


powrótarchiwum

2013 grudzień
2017 grudzień
Ssssysia

Wzajemnie moja chora, wzajemnie.


X..... - 2017-12-24, 14:35:23.

skomentuj


komentarze

brak komentarzy


* * *


gęsi

znani polscy pisarze i poeci wiedzieli że wyrywanie piór jest paskudnym procederem. Wszak nawet głupie gęsi własny język mają i na gwałt ich upierzenia głośno protestują.... Ale nie każdy wie o tym, bo wraży cygan tykał mężatkę i miał głęboko w swoich trzewich wyrzuty sumienia. O inaczej miałaby się sprawa gdyby jego żonę ktoś palcem trącił....w myśl powiedzenianie czyń bliźniemu co tobie nie miłe, ale on....no cóż- od czasu salta ze schodów...miesza czasy, ma problemy z klasyfikacją. Troszkę pomagałam mu, teraz zostawiam Ci dobrodziejstwo bólu, od bólu nie zejdziesz...ale ten twór, (potylica-:((() który widzę da ci popalić. Jest nieregularny i paskudny. To on zada ci cios śmiertelny.
Ponieważ, kochasz się w zadawaniu bólu i robisz to w świecie realnym-ostrzegam.
CO PAPĄ TO NIE ŁAPĄ.

Plucie i to co robisz kwalifikuje się na jakiś cud lokalny. Powiedz tylko, że chcesz....twoje słowo jest dla mnie rozkazem. I widzisz zaczęłam leczenie, ale nie zależało ci na tym.

X..... - 2013-12-26, 11:16:10.

skomentuj


komentarze

brak komentarzy


* * *


myślę a więc jestem

jako człowiek, a tym samym jednostka inteligentna: bywałam oczerniana, opluwana bezzasadnie. Dlaczego? bo inne jednostki samobieżne i inteligentne nie lubią prawdy. Tej o sobie. Mają własną osobistą prawdę, jak łatwo domyślić się to ta ładnie podana, tłumacząca, usprawiedliwiająca i najczęściej ukazująca jedną lepszą stronę. Brzydką prawdę zamiatamy pod dywan. Każdy z nas wie, że wielkość jest pojęciem względnym. Ale, zapominamy o tym po co i nie zagłębimy w dywagacje po i dlaczego istniejemy. Walczymy przyziemnie, a częstokroć przewyższamy zwierzęta w bezwzględności i sposobach. Ale jeśli chwilę zastanowimy się, a umysł nam na to pozwoli zrozumiemy, że nic nie dzieje się bez przyczyny i ma jakieś zadanie. Wracam do pojęcia względności. W obecnych czasach kwestia wiary jest delikatnie ujmując negowana. Wiemy, że istnieje ok.miliarda galaktyk, pojemność każdej to też wartość oscylująca w okolicach miliarda. Wyobrażmy sobie, że ta zawartość mieści się na kuchennym stole Boga-istoty doskonałej. Czy wobec tego alfa i omega robi cokolwiek bez sensu? Do tematu powrócę, a to tylko akcent
Opowiem o stworzeniu człowieka, o Aniołach, o złej energii (manifestującej się na każdym kroku), o starych duszach i dlaczego nie potrafią przejść próby, dla niektórych ostatniej, oraz o bezduchach (demonach).

X..... - 2013-12-19, 20:52:37.

skomentuj


komentarze

brak komentarzy


* * *