avatar
niezalogowany
użytkownik:   hasło:    
pamiętaj mnie zapomniałem hasła
 
Jest-Lirycznie
poezja wybrana
poezja
poezja - szuflada
opowiadania
teksty
tłumaczenia
galeria
Społeczność
Wsparcie dla JL
download / last: 15
na marginesie
regulamin
test przeglądarki
FAQ
archiwum forum
forum
lista członków JL (2103)
znajdź osobę
Szukaj
Miniatura

ostatnio dodane obrazy:


4005 4003 4001 

Zmień skórkę


31 użytkownik(ów) na stronie

w tym zalogowani:
[brak]
avatar
Cerber
logopeda myśli
teksty
felieton, esej
dodano:
25 stycznia 2009, 17:35:55


Czymże jest pierdołowatość?

Definicja

Przede wszystkim wyjaśnimy definicję, bo to już okazuje się dla niektórych światłych umysłów czymś na miarę podwójnego salta przez konia (Nie będę wskazywał palcem – wskażę ręką – trzy felietony pode mną).

Pierdołowatość jest wartością mierzalną, tak jak pracowitość i porowatość i w przeciwieństwie do felietonistów pożal się boże jego mać felieton i dwa pode mną, da się zmierzyć. Pierdołowatość oznacza wskaźnik małoznaczący przez który zlewają na nas inni, a zlewa nawet rodzona siostra i nasz domowy wykarmiony na piersi padalec, pies. Koty z zasady leją na wszystko i ty potem to sprzątasz.

Pierdołowatość mierzy się w procentach po zsumowaniu z następujących wskaźników.

Dla obu płci:

 Bidakowatość - Negacja do majątkowości, mierzona jest centymetrem zgodnym z miarą ISO i PJO (pies jebał okrakiem). Centymetrem mierzymy grubość portfela, ewentualnie skarpety (co daje +50% do pierdołowatości). Nie mówimy o kontach bankowych z uwagi na światowy kryzys finansowy. O tym mówią lewaki, a oni to faszyści, a faszyści to króliki, a króliki to zło absolutne.
 Siła lansu –.Żeby coś mieć, trzeba o to poprosić, najlepiej GŁOŚNO, WIĘC KRZYCZ DO ŻYCI FRAJEROM AŻ CI ŻYŁKA NA CZOLE PĘKNIE! ZROZUMIANO? WRZESZCZ, KLNIJ, kurwa (widziałeś „nic śmiesznego”? musisz być twardy jak pieczywo z biedronki!) ale nie piszcz, bo to ciota. A cioty nas wydymają, jak tylko Unia tylnymi drzwiami wprowadzi wolność dla homosiów. W wypadku kobiet lans oznacza kilogramy biżuterii razy grubość szpachli powyżej barów.

Bidakowatość * Siła lansu = Faktor A

Dla pUci brzydkiej

 Pantoflowatość – Osobnicy z wysokim wskaźnikiem pantoflowatości nie znajdując się w stanie odurzenia kobiecym szamponem sprawiają zupełnie inne wrażenie. Są głośni i zazwyczaj mają respekt na dzielni. Problem jest w tym, kiedy wyniuchają wreszcie jakiś szampon i choć nie mają problemu z odpyskowaniem komukolwiek, to przy niej zachowują się jak maltańczyk chowany przez Paris Hilton, a nie jak pitbull chowany przez Violettę Villas. Taszczą się, wydają całą forsę na płeć przeciwną a ich łagodność staje się jeszcze cięższa do zniesienia, niż ich wcześniejsze chamówy. A skoro spada kasa, to wzrasta bidakowatość.
 Metroseksualność – Tutaj trzeba rozpatrzyć dwa faktory (max-factory?) – jeden: rozmiary chopaka (wzrost przez dwa plus waga) i rozmiary kosmetyczki. Współczynnik powinien nam dać procentowy wskaźnik metroseksualności adekwatnej do pierdołowatości, a może ten wskaźnik jest współczynnikiem?

Pantoflowatość * Metroseksualność = Faktor B
PF*MS = B

Dla pUci Głupiej

A co, myślałyście, że ja tylko swoim będę dokopywał? Ja jestem lewak, wszystkim po równo daję!

 Wskaźnik szarej myszki – Sprząta, zmywa, w domu nie pyskuje. Koszmar feministek. Posłuszna i uległa jak Irasiad po zobaczeniu pół kilograma wrocławskiej. Nigdy nie zapyskuje, ponieważ jej zdaniem nie leży to w jej naturze, ale nie wiadomo, co jest jej naturą, ponieważ nie wydobywa z siebie dźwięków oprócz „obecna”, „zrobię to, szefie” (Rany, a jak szef zapytałby „blowjoba proszę” zamiast „kawy proszę”?), „już poodkurzam, tylko najpierw posprzątam blat w kuchni”.
 Uległość – Podałem się za lewaka, więc muszę o tym wspomnieć. Im bardziej jesteś uległa, tym mniej tr00 i feministyczna, nie jesteś kobietą dbającą o swoje dobra, nie jesteś w ogóle kobietą, bo jak nią jesteś, to jesteś automatycznie feministką. Feminizm to najlepsze, co wymyśliła kobieta, bo nie wymyślił tego facet (niestety, pojęcie zdefiniował po raz pierwszy facet, ale dajmy już im spokój, bo jeszcze znowu kto posądzi mnie o paranoję, szowinizm i wyzysk!). Nie możesz być uległa, nie możesz dać się tym świniom, chamom, szowinistycznym świniom i szowinistycznym chamom.

Wskaźnik szarej myszki * Uległość = Faktor B

SM * UL = B

Podsumowanie

Faktor A mnoży się razy B (a to ci niespodzianka), potem dolewa do tego ilość alkoholu, jaką potrafisz wypić (promile zamieniasz na procenty), ale nawet jeśli bijesz rekordy w chlaniu, to za bardzo wyniku ci to nie poprawi.

Zawód, wiek, społeczny status nie mają żadnego znaczenia! Proletariusze wszystkich krajów, piszcie felietony!

Copyright by Nonsensopedia.komentarze
avatar a oni nie chcieli rybak
jejku
2009-01-25, 17:56:59:
mechanik liryczny
wiemy, co robiłeś przed osiemdziesiątym dziewiątym!

avatar Cerber
kaorumygmail.com
2009-01-25, 18:05:47:
logopeda myśli
[komentarz edytowany przez autora wpisu]
przed 89 znajdowałem się prawdopodobnie robiłem salta w jądrze, jeśli nie w neuronie tatusia.
--
...jak pies

avatar a oni nie chcieli rybak
jejku
2009-01-25, 18:16:04:
mechanik liryczny
nie wywiniesz się tak łatwo. Polska nie kocha jąder.

avatar Cerber
kaorumygmail.com
2009-01-25, 18:17:43:
logopeda myśli
bo Polacy są jak jądra - biorą udział, ale nie wchodzą.
--
...jak pies

O utworze:

wyświetleń:5314
komentarzy:4


Nawigacja:

Wszyscy autorzy
  poprzedni   lista utworów   następny  

Cerber
          lista utworów   następny  

 
 

Akcje:


Wykonanie serwisu (C) Jacek Jursza (projektowanie stron). Wszelkie materiały zamieszczone na stronie są własnością ich twórców.