avatar
niezalogowany
użytkownik:   hasło:    
pamiętaj mnie zapomniałem hasła
 
Jest-Lirycznie
poezja wybrana
poezja
poezja - szuflada
opowiadania
teksty
tłumaczenia
galeria
Społeczność
Wsparcie dla JL
download / last: 15
na marginesie
regulamin
test przeglądarki
FAQ
archiwum forum
forum
lista członków JL (2104)
znajdź osobę
Szukaj
Miniatura

ostatnio dodane obrazy:


4005 4003 4001 

Zmień skórkę


23 użytkownik(ów) na stronie

w tym zalogowani:
[brak]

Regulamin Jest-Lirycznie.


I. Postanowienia ogólne

1. Każda czynność, której dokonujesz w serwisie zostawia po sobie ślad w postaci Twojego adresu IP widocznego tylko dla moderatorów i administratorów.

2. Całą odpowiedzialność wynikającą z posługiwania się informacjami zawartymi na JL, w tym również forum JL ponosi tylko i wyłącznie użytkownik. Ani JL ani jego administratorzy i moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne straty wynikające ze stosowania informacji zawartych na łamach serwisu.

3. Opinie użytkowników wyrażane na łamach serwisu stanowią ich prywatną własność, zaś serwis nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w nich treści.

4. Zakładając konto, publikując w serwisie, komentując oraz postując na forum użytkownik jednocześnie zgadza się na wszystkie warunki i ograniczenia zawarte w niniejszym regulaminie.

II. Publikacja w serwisie.

1. Wszelkie materiały publikowane na J-L są własnością ich autorów. Przedruk, lub inna forma publikacji poza serwisem J-L, dozwolona jest wyłącznie za zgodą autora.

2. Na JL nie wolno publikować prac będących plagiatami w całości bądź w części, nie wolno także publikować prac w czyimś imieniu, chyba że publikujący posiada zgodę autora w takiej postaci, która umożliwia późniejszy do niej wgląd. Jakkolwiek administrator JL nie jest w stanie sprawdzać wszystkich publikowanych tutaj prac i nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone tutaj ewentualne plagiaty.

3. Administrator JL ma prawo usunąć prace, jak i zablokować konto autora ze strony Jest-Lirycznie bez podawania przyczyn.

4. Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto na JL, chyba, że uzgodni inaczej z administratorem. Osoby zakładające bez formalnej zgody administratora więcej niż jedno konto będą banowane na stałe.

5. Administrator nie usuwa kont użytkowników na ich życzenie.

6. Administrator nie ma obowiązku usuwania prac użytkowników na ich życzenie - chyba, że użytkownik wyraźnie tego zażąda a dodatkowo użytkownik nie będzie miał możliwości samodzielnego usunięcia swoich prac z powodu otrzymania stałej blokady konta (tzw. bana stałego).

III. Forum i komentarze

1. Wszelkie formy spamu na forum i w komentarzach będą bezlitośnie tępione, zaś konta spamerów permementnie blokowane bez uprzedzenia.

2. Posty oraz komentarze zawierające treści obraźliwe, obsceniczne oraz nieuzasadnioną i nadmierną ilość wulgaryzmów będą edytowane lub usuwane. Autorzy sprzecznych z regulaminem postów zostaną ostrzeżeni przez moderatora, zaś w przypadku recydywy ich konta zostaną zablokowane najpierw na okres siedmiu dni, a potem, jeśli nie nastąpi poprawa, na stałe.

3. Zabronione jest naruszanie prywatności innych osób w postaci zamieszczania ich adresów e-mail, domowych, numerów telefonów oraz zdjęć bez ich wyraźnej zgody.

4. Bumping jest bardzo niemile widziany.

5. Decyzje moderatorów oraz administratorów JL są ostatecznie i nieodwołalne, jako takie nie podlegają odwołaniom ani dyskusji. Jeśli jednak uważasz decyzję podjętą przez któregoś z nich za niesprawiedliwą, skontaktuj się bezpośrednio z administratorem.

6. Administratorzy i moderatorzy JL zastrzegają sobie prawo do usunięcia dowolnego postingu lub komentarza bez podania przyczyn.