avatar
niezalogowany
użytkownik:   hasło:    
pamiętaj mnie zapomniałem hasła
 
Jest-Lirycznie
poezja wybrana
poezja
poezja - szuflada
opowiadania
teksty
tłumaczenia
galeria
Społeczność
Wsparcie dla JL
download / last: 15
na marginesie
regulamin
test przeglądarki
FAQ
archiwum forum
forum
lista członków JL (2104)
znajdź osobę
Szukaj
Miniatura

ostatnio dodane obrazy:


4005 4003 4001 

Zmień skórkę


31 użytkownik(ów) na stronie

w tym zalogowani:
[brak]
Drodzy użytkownicy!
potrzebne jest wsparcie dla serwisu JL

Od początku istnienia serwisu, Jest-Lirycznie było portalem niekomercyjnym. Mimo, że tworzenie i prowadzenie serwisu kosztuje wiele pracy, nigdy nikomu nie zależało aby na nim zarabiać. I tak też, póki co, pozostanie. Liczy się idea - propagowanie poezji, która to jest ideą samą w sobie, nie pozwalającą zamykać się w żadne ramy, czy szufladki; wystarczająco piękna, by trwać nadal.

Jak wiadomo, utrzymanie tak dużego - i stale powiększającego się serwisu - kosztuje. To już druga edycja pomocy dla JL. Chcielibyśmy uzbierać pieniądze na opłacenie kolejnego roku istnienia serwisu (opłata za fizyczny serwer, na którym znajduje się JL), ale także na inne rzeczy związane z rozwojem serwisu - np. na zaprojektowanie profesjonalnego loga (logotypu), być może na wydrukowanie jakiegoś tomiku zbiorczego poezji Jest-Lirycznie oraz na wiele innych atrakcji: wszystko jednak będzie zależało od zasobności naszego portalowego budżetu.


Dlatego zwracamy się do Was, Drodzy Użytkownicy, abyście wsparli finansowo serwis Jest-Lirycznie. Jeśli w jakikolwiek sposób doceniacie naszą pracę, jeśli w jakimś stopniu sympatyzujecie z portalem Jest-Lirycznie, jeśli chcielibyście, aby JL nadal dumnie trwało na arenie internetowej i z czasem oferowało coraz więcej możliwości - pomóżcie nam w tym, nie pozostawajcie bierni.


Jak można wesprzeć serwis?

Ta akcja spełni swoją rolę, jeśli nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Bo bardzo łatwo zrzucić na kogoś odpowiedzialność i biernie obserwować rozwój wydarzeń. Nie wymagamy żadnych konkretnych kwot; Wiadomo, że w Polsce różnie dzieje się pod względem finansowym i raczej nie przelewa się zbyt wielu osobom.


Wpłać dowolną kwotę, tyle ile chcesz, ile uważasz za słuszne, ile możesz przeznaczyć na utrzymanie serwisu Jest-Lirycznie. Liczy się każda złotówka, naprawdę każdy "gest". Czy będzie to 5, 20, 100, czy 1000 zł - ważne, aby nie pozostać obojętnym. Bo myślenie "niech inni płacą, moje grosze niewiele im pomogą" jest błędne.

Dane konta bankowego:

Jacek Jursza
18114020040000310231285335

(BRE Bank SA Wydział Bankowości Elektronicznej mBank)


Koniecznie z dopiskiem WSPARCIE DLA JL (tytuł przelewu, uwaga: jeśli jesteś zarejestrowany, dopisz także swój login).

Wszystkie uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na utrzymanie i dalszy rozwój serwisu.


Uwaga!

Aby wynagrodzić Wasze zaangażowanie, każdemu, kto w dopisku dołączy swój login (np. "WSPARCIE DLA JL - okhan"), zostanie nadany ekskluzywny status przyJacieLa na cały rok (tyle trwa okres abonamentowy serwera). Będzie to ikonka przyJacieL wyświetlana obok Waszego normalnego statusu opisowego informująca wszystkich wszem i wobec, że nie pozostaliście obojętni.W razie pytań i wątpliwości proszę pisać na adres:

okhan@jest-lirycznie.art.pl
lub PM'em do: okhan


Liczymy na Wasze wsparcie i dziękujemy wszystkim tym, którzy już nam pomogli!