avatar
niezalogowany
użytkownik:   hasło:    
pamiętaj mnie zapomniałem hasła
 
Jest-Lirycznie
poezja wybrana
poezja
poezja - szuflada
opowiadania
teksty
tłumaczenia
galeria
Społeczność
Wsparcie dla JL
download / last: 15
na marginesie
regulamin
test przeglądarki
FAQ
archiwum forum
forum
lista członków JL (2104)
znajdź osobę
Szukaj
Miniatura

ostatnio dodane obrazy:


4005 4003 4001 

Zmień skórkę


21 użytkownik(ów) na stronie

w tym zalogowani:
[brak]
avatar
X.....
debiutant
opowiadania
dodano:
21 lipca 2014, 18:29:10


od czegoś się zaczyna


Porównuje dawnych azteckich czcicieli słońca do dzisiejszej nauki i medycyny która za pomocą zastrzyków i chemicznych manipulacji skazuje na śmierć tysiące ofiar rocznie w celu zbiorowej świadomej kontroli populacji na świecie. Panowie tego świata twierdzą, że Ziemia ma raka, a tym rakiem jest człowiek. A kim są oni? W miarę moich skromnych możliwości powiem.
W naszym leczeniu dominują promienie rentgenowskie, a przecież w roku 1941 niejaki Victor Brack przedstawił Himmlerowi raport na temat postępu rentgenowskich eksperymentów sterylizujących ludzi, jako doskonałe narzędzie kastracji. Takie wyrażenie padło w raporcie: NARZĘDZIE KASTRACJI!!!
Tymczasem minęło przeszło 70 lat , a ludzie przyjmują coraz większe ilości promieniowania X ; w celach diagnostycznych, lub leczniczych i robią to dobrowolnie. A potem, a teraz zastanawiamy się dlaczego w nasieniu męskim jest tylko jakiś % żywych plemników.... dlaczego młode kobiety ronią ciąże.
Na świecie odbywają się tajne spotkania "miliarderów” , na których to publicznie wypowiadają się na temat redukcji populacji.
Znamy także kraje takie jak np. Chiny, gdzie wolno mieć jedno dziecko w rodzinie, za każde następne płaci się duży podatek i nie tylko .... tajna policja porywa kobiety w ciąży z ich własnych domów w celu wykonania przymusowej aborcji.

Tego rodzaju metody można nazwać " świadomą manipulacją" populacją ludzką. Eliminowanie biednych i „gorszych” ras, stworzyło główny filar w ideologii III Rzeszy nazistowskiego „super systemu”.I tu kłaniają się Nitschego wizje świata w podziale na kategorie NADLUDZI i niewolników. Po upadku nazistów niemieccy "eugenicy" byli chronieni przez sojuszników, rozwiali swoją wiedzę i doświadczenie w powojennym świecie. To z Ameryki Południowej(naziści), czy też z Afryki "wędrowały" do Europy nowe zmutowane epidemie i choroby dziesiątkujące ludzkie istnienia.
W ubiegłym wieku eugenika( gr. eugenes = dobrze urodzony) zmieniła oblicze. Tworzono niedobory żywności, stosowano sterylizację i wywoływano wojny - wszystko w celu osiągnięcia redukcji populacji w mniej rozwiniętych krajach. W roku 1989 odtajniono jeden z dokumentów i wówczas świat dowiedział się, które kraje były na liście do "kasacji": Filipiny, Tajlandia, Egipt, Turcja, Etiopia, Bangladesz, Pakistan, Nigeria, Meksyk, Indonezja i Brazylia. W tych krajach jako najważniejszy sposób zmniejszania populacji tworzony jest masowy głód. Światowe elity wydają potężne miliony finansując tą akcją, czyli kontrolują i redukują ilość ludzi z innymi przekonaniami, o innym kolorze skóry, lub w.g. własnego widzimisię.
W obecnym wieku eugenika zmieniła oblicze, tworząc inne programy depopulacji: globalne ocieplenie, chemtrails, genetycznie modyfikowana żywność, faszystowskie myślenie, szczepionki jako rakiety dla wielu chorób, zaprzęgnięto do pracy gryzonie, owady, oraz insekty, które zaczynają się masowo pojawiać w wielkich miastach i szerzą choroby.
Obecna polityka - zaludnienia planety, stawia na hodowlę wartościowego materiału niewolniczego. Pomysł jest chory i chciałoby się go natychmiast odrzucić jako czarny humor, niestety on jest śmiertelnie poważny. Pomysł ten tak w istocie doprowadzi obecną cywilizację do zagłady, a przecież ludzie to nie zwierzęta, są istotami inteligentnymi, ich życie jest określone innymi planami, przeznaczeniem, które określają nie tylko religie ... Przeciętny zjadacz chleba jest zdezorientowany, przytłoczony borykaniem z prozą życia "przyjmuje "gotowe myśli-"papki" i często nie wie, kto mówi prawdę ... i trudno się dziwić, manipulacja tego świata działa bez zarzutu i nie jest ciężko nienawidzącym się obecnie ludziom wlać w ich świadomość fałszywe programy życia.

Jednak wszystkie religie głoszą, że każde ludzkie życie bierze się z tego samego źródła, oraz jest stworzone w określonym celu i nieważne, czy człowiek urodził się z genetyczną wadą, która jest tylko kamuflażem dla eugeniki i wiarą dla słabo rozwiniętych duchowo ludzi - człowiek ma inny cel życia, niż tylko bycie robotnikiem najemnym. Każdy kto się narodzi na Ziemi na prawo na niej żyć i pić wodę na niej występującą, oraz żywić się jej ziarnem. Ziemia to "cysterna" i "spichlerz" wszystkich i żadne „bóstwo” nie ma prawa niszczyć drugiego życia. Kara za unicestwianie jest jedna, a Stwórca nie słucha pseudo-wywodów "robię tak bo...." kruchość cielesnej powłoki jest prochem, On "patrzy" na działania i jeśli jedyną obroną jest cytowanie listów Jana, czy innych z uczni Jezusa, czy zasłanianie Ewangeliami, tylko po to by "przypodobać się"-wcale nie Bogu - to jest to fałsz obmierzły, zasłona dymna w określonym celu. Każdy z nas ma swoje przeznaczenie i każdy z nas jest budzony do życia przez uniwersalne siły, wpleciony z ziemskie cykle i wzorce życia. To jacy jesteśmy, co robimy nie jest przypadkowe, zawsze pozostaje w nierozerwalnym związku z Całością, ze Wszechświatem. To, że czegoś lub kogoś nie widzimy, nie oznacza że TEGO nie ma. Łatwiej niszczyć, ale rachunek za ten akt otrzymają przyszłe pokolenia. Mawiamy wierze w Boga, ale za słowami jest jedynie pustka....nazywam te puste deklaracje "dupo-krytką", ale JEGO nie zwiedziesz, nie wymanewrujesz, nie wprowadzisz w pole.
Każdy ma na celu rozpoznanie własnego ziarna i uporządkowanie swojego życia, to jest naturalny porządek we Wszechświecie, tak było, jest i będzie ... i nieważne na jakim poziomie żyjemy, jak bardzo jesteśmy zróżnicowani, nasz obraz fizyczny jest objawiony (Bogu), przez świat DUCHOWY. I należy wiedzieć, że cykl życia, to prastara tajemnica, że kosmos ma zdolność równoważenia wszystkich sił i wcześniej czy później wszystkie elementy zaczną tańczyć w tym samym rytmie, jeśli nie, zostaną zepchnięte z koła naturalnego życia i zostaną zakleszczone daleko od światła. Kod genetyczny każdego człowieka ma dostęp do mądrości i witalności ciała i co by nie wymusił na siłę w swoim czasie, jak bumerang wraca do swojej pierwotnej formy...
i Bogu za to dzięki.

komentarze
avatar daria
2014-07-22, 15:35:00:
debiutant
[komentarz edytowany przez autora wpisu]
Źródłem moich luźnych dywagacji są:
-Raporty Viktora Bracka;
-publikacje na temat sytuacji w Chinach;
-dzieła skończone i nie ukończone Friedricha Nietzsche (a swoją drogą mocno zaburzony FN nie dziwne, że Hitler budował swoją "potęgę" na Nitzschego toku myślenia- jak to się skończyło wszyscy wiemy ;
-historia Niemiec od 1911-1946;
-publikacje wydawnictw medycznych o rozprzestrzenianiu epidemii na świecie;
-tudzież innych, czyli co mi w ręce wpadło.

O utworze:

wyświetleń:593
komentarzy:1


Nawigacja:

Wszyscy autorzy
  poprzedni   lista utworów   następny  

X.....
          lista utworów   następny  

 
 

Akcje:


Wykonanie serwisu (C) Jacek Jursza (projektowanie stron). Wszelkie materiały zamieszczone na stronie są własnością ich twórców.